Strona główna Sprzedaż urządzenia do hydrokolonoterapii

Witamy!

Dziękujemy za zainteresowanie kupnem profesjonalnego urządzenia do hydrokolonoterapii renomowanej włoskiej firmy CleanColon Italy. Gabinet hydrokolonoterapii ”COLONNET” z siedzibą w Łodzi 004RA Hydrokolonoterapiajest wyłącznym przedstawicielem tej firmy na Polskę. Spośród wielu modeli oferujemy Państwu do sprzedaży sprzęt do hydrokolonoterapii najnowszej generacji - model 004RA (został on zaprojektowany przez włoskich lekarzy z 30 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegu hydrokolonoterapii). Dlatego słowa kluczowe tego urządzenia to bezpieczeństwo, czystość i łatwość obsługi. Produkowany model posiada cztery certyfikaty CE w klasie II B. Są one zgodne w wymogami europejskiej dyrektywy dla urządzeń medycznych 93/42EEC. Do tej grupy zaliczamy również wyroby medyczne do implantacji oraz chirurgiczne.


Cechy wyróżniające model 004RA:

- podczas zabiegu urządzenie nie jest podłączone do sieci elektrycznej, zasilane jest z baterii 12V – daje to maksymalne bezpieczeństwo.

- jest jedynym urządzeniem na rynku z opatentowanym systemem zapobiegania wysuwaniu się spekuli z pacjenta (Pat.Nr 01318041) – specjalny pas bezpieczeństwa przytrzymuje jednorazową rurkę na miejscu.

- posiada funkcjonalnego pilota z przyciskiem wlewu/wypróżnienia. Umożliwia to terapeucie wykonanie niezbędnego masażu podczas zabiegu hydrokolonotereapii.

- urządzenie wyposażone jest w system pozwalający natychmiastowo podgrzać wodę do pożądanej temperatury przed zaaplikowaniem jej pacjentowi. System ten otrzymał certyfikat Instytutu Masini dla urządzeń medycznych klasy II B.

- jest urządzeniem, które w trakcie zabiegu automatycznie oczyszcza spekule po każdym wypróżnieniu pacjenta.

- urządzenie wyposażone jest w akustyczny alarm temperatury i ciśnienia wody, który informuje terapeutę o możliwości dyskomfortu pacjenta podczas zabiegu.

- posiada pięć zabezpieczających systemów hydraulicznych.

- zastał wyposażony w tylko jeden specjalistyczny filtr (nowej generacji) - wystarcza na około 180- 200 zabiegów.

- posiada bardzo prosty system dezynfekcji urządzenia.

- wyposażony jest w diodę zamontowaną w systemie odpływowym aparatu, dzięki której można dokładnie obserwować usuwane masy kałowe. Jest to niezbędne przy udzielaniu wskazówek prozdrowotnych.

- obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej klasy stopu metali. Pokryta jest specjalna strukturą zwiększającą jej wytrzymałość, w kolorze jasno-beżowym. Bezproblemowa instalacja aparatury.

- posiada prostą w użyciu instrukcję obsługi.

- gwarancja na urządzenie 004RA wynosi 24 miesiące (oferujemy pełen serwis).

- wymiary urządzenia: wysokość 850mm (z ramieniem terapeutycznym 1400mm - 1800mm), długość 670mm, szerokość podstawy 560mm, waga 38kg.Informacje dodatkowe:

1. Czas wykonywania zabiegu - około 30 minut.

2. Do zabiegu hydrokolonoterapii używane są jednorazowe spekule.

3. Filtr pakowany jest sterylnie.

4. W cenie urządzenia do hydrokolonoterapii zawarte jest szkolenie – obsługa techniczna oraz hydrokolonoterapia w teorii i praktyce.


KLIKNIJ NA MINIATURĘ, ABY JĄ POWIĘKSZYĆ.